Börje Sandelin etsning
2019-05-01
639637
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BÖRJE SANDELIN (1926-1970), porträtt, signerad Sandelin, provtryck, etsning, ca 18,5x14,5 cm