Vasarely färglitografi
2019-05-04
639569
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike 1908-1997): Komposition, signerad Vasarely, 103/138, färglitografi, bladmått ca 46x40 cm