Herrbetjänt
2019-05-02
639566
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HERRBETJÄNT, 1900-talets mitt, stomme i bonad bok, med detaljer i vitmetall, på hjultrissor i plast, höjd ca 108 cm
Bruksslitage