Lennart Jirlow färglitografi
2019-05-04
639553
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "På stegen", signerad L. Jirlow, 159//310, färglitografi, blindstämpel Mourlot, bildmått ca 53x38 cm
Något blekt