Olle Hjortzberg akvarell
2019-05-01
639546
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Landskapsmotiv med träd, signerad och daterad Olle Hjortzberg -55 , akvarell, 23x31,5 cm