Evert Lundqvist etsning
2019-05-02
639525
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Komposition, signerad samt numrerad 38/110, ca 24,5x24,5