M Pyk Nice
2019-05-03
639524
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Vännerna i Nice", signerad och numrerad, M Pyk, 204/250, färglitografi, bladmått ca 64x50 cm
Oramad