M Pyk Stockholm
2019-05-01
639518
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Stockholm, signerad M Pyk, 245/250, färglitografi, bladmått ca 53x57 cm
Oramad