Bricka bleckplåt 1800-tal
2019-05-01
639411
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRICKA, 1800-talets början, bemålad bleckplåt, bräm med stiliserad växtdekor, medaljong med dekor av dansande gracer, längd ca 56 cm
Färgbortfall, fuktfläck, retuscheringar