Lars-Gunnar Nordström träsnitt
2019-06-11
639402
| Klubbat belopp | 1 050 EUR |
| Utropspris | 500 EUR |
LARS-GUNNAR NORDSTRÖM (1924-2014) "Kvinnan i fönstret" (1940-talet), signerad, träsnitt, 14/15, 42x26 cm
Litteratur: EMMA (2015) Nubben, sid 201
Ej examinerad utan ram