6 ostrongafflar i silver, från Paris
2019-05-02
639397
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OSTRONGAFFLAR, 6 st, silver, sterling, stämplade, Paris, 1800-talets slut, möjligen fyllda skaft, längd ca 15 cm
smärrs åldersrelaterat slitage