Edo Kaaij oljemålning
2019-05-02
639323
| Klubbat belopp | 8 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
EDO KAAIJ (Holland, född 1970): "Earth", signerad E Kaaij, olja på duk, ca 140x110 cm