Slava Kliuchniko oljemålning
2019-05-01
639292
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): "Blåmes", signerad Kliuchnikov, daterad atergo 2007, olja på duk, ca 24x33 cm