Slava Kliuchniko oljemålning
2019-05-01
639290
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): Förgätmigej, signerad V. Kliuchnikov, daterad atergo 2010, olja på duk, ca 33x40 cm