Lars Norrman oljemålning
2019-05-01
639226
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979): Motiv med båt, signerad, olja på pannå, ca 10-14 cm