Karl Tirén oljemålning
2019-05-01
639209
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL TIRÉN (1869-1955): Insjölandskap från Lappland, signerad och daterad K Tirén 1924, olja på pannå, ca 42x60 cm