Ramar 1800-tal
2019-04-30
639172
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RAMAR, 1 par, 1800-tal, förgyllda, innermått ca 28x32 cm, yttermått ca 45x49 cm
Nagg