Hagelgevär 1800-tal
2019-04-26
639088
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HAGELGEVÄR, 1800-tal, slaglås, dubbelpipigt, halvstock i betsat trä, beslag i stål, längd ca 113 cm
A Gentleman´s Auction
Bruksslitage, låsen fungerar