Klädskåp
Klubbat för:
7 000 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
KLÄDSKÅP med spegeldörr, 1900-talets första hälft, central spegeldörr med fasettslipat glas, undertill med lådor, flankerat av skåpdörrar med skulpterad dekor, invändigt inrett med lådor samt klädstång, höjd ca 210, 180x60 cm
Kuntoraportti
Senare bemålat, bruksslitage
639032
Päivämäärä:
2019-05-01