Supsked silver 1600-tal Tema Bröllop
2019-04-30
639031
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
SUPSKED, Skandinavien, silver, delvis förgylld, kronknopp med hängen, monogramgrvyr och graverad text: "Sen lenger Anno 1644 Lars Tomme"
Ålderspatina