Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
GUSTAVE SINGIER (1909-1984): "Espace", signerad och daterad Singier -57, 109/150, färglitografi, motivmått ca 37,5x53 cm
ej examinerad ur ram
639020
2019-04-28