Tallrikar Kina 1700-tal
2019-05-01
638855
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TALLRIKAR, 2 st., porslin, Kina, tidig Qianlong (1736-1795), dekor i underglasyrblått, diameter ca 22 cm
Nagg, smärre kantretuscher