Ljuskrona
2019-04-27
638802
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, förgylld metall, för 7 ljus, ställningensmått ca 44 cm