Anna Jalpachik
2019-04-27
638801
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANNA JALPACHIK (1954-2013): Venedig, olja på duk, signerad , daterad a tergo -93, 74x61 cm