Anna Jalpachik
2019-04-27
638797
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANNA JALPACHIK, (född 1954-2013): "The future", olja på duk, signerad och daterad 98, 61x50 cm