Karl Axel Pehrson färglitografi
2019-04-30
638774
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad K. A. Persson, daterad -86 och numrerad 342/385, färglitografi, bildstorlek ca 55x46 cm
Ej examinerad ur ramen