Angelica Wiik färglitografi
2019-04-30
638767
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Tusen och en natt", signerad Angelica Wiik, numrerad 51/290, färglitografi, bladstorlek ca 87x29 cm
Ej examinerad ur ramen