Peter Dahl färglitografi
2019-04-27
638760
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): signerad Peter Dahl, epreuve d´artiste, färglitografi, bladmått ca 89x60 cm