Kanapé 1800-tal
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
KANAPÉ, 1800-talets andra hälft, svarvade ben, randig ylleklädsel, hjultrissor, längd ca 166 cm
Kuntoraportti
638748
Päivämäärä:
2019-04-27