Madeleine Pyk färglitografi
2019-04-30
638747
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): ´´Slussen´´, signerad M Pyk och numrerad 376/380, färglitografi, bildmått ca 68x46 cm
Ej examinerad ur ramen