Lars Norrman litografi
2019-04-29
638711
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979), komposition med kvinnor, signerad Lars Norrman, numrerad 224/360, färglitografi. bildmått ca 50x27 cm
Ej examinerad ur ramen