Blomsterstilleben
2019-04-27
638645
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Blomsterstilleben, olja på pannå, ca 50x58 cm
Färgbortfall, krackeleringar