Edgar Wallin oljemålning
2019-04-29
638642
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDGAR WALLIN (1892-1963): Motiv med Slussen, Stockholm, signerad och daterad Edgar Wallin 1948, olja på pannå, ca 47x56 cm