Nisse Zetterberg oljemålning
2019-04-29
638638
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NISSE ZETTERBERG (1910-1986): Blomsterstilleben, monogramsignerad och daterad -47, olja på pannå, 28x16,5 cm