Olle Hjortzberg
2019-04-27
638615
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE HJORTZBERG (1872-1959): ´´ Den bevärliga genvägen´´, signerad och daterad Olle Hjortzberg -58, olja på duk, ca 38x46 cm