Edvin Ollers oljemålning
2019-04-27
638596
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDVIN OLLERS (1888-1959), Blomsterstilleben, signerad och daterad E. Ollers och daterad 45, olja på duk, 31x44 cm