CARL-HARRY STÅLHANE, vas, unik.
2019-04-27
638563
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL-HARRY STÅLHANE, vas, glaserat stengods, unik, signerad, daterad -63, höjd 43 cm.
Spricka.