Sixten Lundbohm oljemålning
2019-04-29
638554
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): "På Palatinen", signerad Sixten Lundbhom -72, olja på pannå, 40x49 cm