Kunglig Dansk ytterfoder
2019-04-29
638540
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROYAL COPENHAGEN, ytterfoder, 1900-tal, hemmamålad dekor, signerad K Linde 1948, höjd 16 cm