Sidenbroderi Kina
2019-04-29
638458
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SIDENBRODERI, Kina, tidigt 1900-tal, figuralt motiv, ca 64x31 cm
Veck, slitage, mindre hål i kanterna