Göran Brunius oljemålning
2019-04-25
638266
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GÖRAN BRUNIUS (1911-2005): "Sommarnatt" monogramsignerad GB, olja på duk, ca 32 x 40 cm
Krackeleringar, mindre färgsläpp