Märklin ellok Hs 800 samt delar

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MÄRKLIN ELLOK HS 800, spår Ho, 1940-tal, grönt, dessutom medföljer ett defekt ånglok HR 800, 3 defekta vagnar 351, 352 samt 353, samt en komplett bagagevagn 344

Skadat underrede, smärre lackskador, funktion ej prövad

638258

2019-04-25