Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
MINIATYRGOLVUR, 1800-tal, imitationsmåleri i brunt, urtavla med romerska siffror, höjd ca 72 cm
Saknar lod, pendel och nyckel, sprickor, skador
638189
2019-04-30