Dosa sterlingsilver
2019-04-28
638174
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DOSA, sterlingsilver, oval form, blå guilloche, invändigt förgylld, svenska importstämplar, längd ca 70 mm, bredd ca 43 mm, vikt ca 32.2 g
Emalj med stötskada vid fotring.