Einar Nerman oljemålning
2019-05-01
638162
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
EINAR NERMAN (1883-1983): Spelande figur vid flygel, signerad E Nerman, olja på pannå, ca 45 x 41 cm
Mindre fläckar