Carl Fagerlund taklampa
Avslutad
2019-04-28
638156
| Klubbat belopp | 350 SEK |
|---|---|
| Utropspris | 1 000 SEK |
CARL FAGERLUND, taklampa, 1900-talets andra hälft, Orrefors, klart och rökfärgat glas samt mässing, höjd ca 15, diameter 29 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen