Ring 18 k guld
2019-04-25
638083
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RING, 18 k guld, 1900-talets andra hälft, stämplad XRA, ringstolek ca 17 mm, vikt ca 2,9 g