Peter Dahl färglitografi
2019-04-25
638051
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Figurkomposition, signerad Peter Dahl, 1984, 59/150, färglitografi, bladmått ca 32x45 cm