Skålar Kina 1800-tal
2019-05-01
638002
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SKÅLAR, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 7-8 cm, diameter ca 14-15 cm
Smärre nagg, hårspricka