Madeleine Pyk färglitografi
2019-04-25
637994
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934), ansikten, signerad M Pyk, provtryck, färglitografi, motivmått ca 47 x 36 cm